Firmamız 2012 yılında veteriner klinisyenlik alanında tecrübeli Veteriner Hekim Azmi Elhan Atik ve Veteriner Hekim Fatih Atak tarafından,İstanbul Büyükçekmece’de kurulmuştur.

Şirketimizin kuruluş amacı: Pet sektöründe; ortopedik malzemeler, cerrahi implantlar, internal ve external fixatör satışı ve bunların uygulanması için danışmanlık hizmetlerininin verilmesi ile başlamıştır.

Daha sonra özellikle klinisyen meslektaşlarımızın talepleri doğrultusunda hekimlerimizin kulanmış olduğu cihaz ilaç ve sarf malzeme ürünleri skalamıza eklenmiştir. Şirketimiz İstanbul ilinde kurulmuş olmasına rağmen tüm Türkiye’de özel klinikler, veteriner fakülteleri, belediyeler için hizmet vermekteyiz.

Hedefimiz yenilikçi, güven veren, tercih edilen ayrıca sektörümüzde tüm meslektaşlarımız ile birlikte kendimizi de geliştirmektir.

Şirketimiz bünyesinde: Agfa Digital görüntüleme sistemleri , Exigo hematology, Skyla biyokimyasal analiz cihazı, Storz endoskopik görüntüleme sistemleri, Bast implant ortopedi malzemeleri ve bu markaların haricinde veteriner sağlık işletmeleri için kullanılacak tüm alet ekipman aşı ilaç ve sarf ürünlerinin satış servis danışmanlık hizmetleri verilmektedir.